Karrier

A ComplexIT csapatába újszerű megoldásokra nyitott, biztonságtechnikai rendszerismerettel rendelkező, precíz, kitartó és kihívásokat szerető kollégákat keresünk, elsősorban mérnöki és tervezői feladatok ellátására.

Kiemelt projektjeinknek köszönhetően gyakran van lehetőségünk a teljes munkaidős foglalkoztatáson túl egyéb konstrukciókban történő együttműködésre is, legyen az részmunkaidő, távmunka vagy diákmunka.

Barátságos légkörben, megoldás-orientált csapatként dolgozunk, ahol örömmel fogadjuk és támogatjuk új kollégáink beilleszkedését és meglévő kollégáink szakmai és személyes fejlődését.

Ha Ön hallgató, frissdiplomás vagy tapasztalt szakember és jelenlegi állásajánlataink között nem talált az Ön számára megfelelőt, de műszaki végzettséggel és szolgáltatási körünkbe tartozó szakmai tapasztalattal rendelkezik, akkor bátran küldje el bemutatkozó anyagát fizetési igény megjelöléssel a kozpont@complexit.hu e-mail címre, örömmel fogadjuk!

Nyitott pozíciók

Munkakör Munkavégzés helye Munkaidő Dátum
Gyengeáramú tervező (IT, biztonságtechnika, AV) 1106 Budapest, Jászberényi út 45. 8 óra 2023.01.18.