Gyengeáramú tervező (IT, biztonságtechnika, AV)

A ComplexIT Gyengeáramú és Informatikai Kft. dinamikusan fejlődő csapatába új kollégákat keres.

Feladatok:

Gyengeáramú, ezen belül főként informatikai, AV és vagyonvédelmi rendszerek tervezésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, AV, IT strukturált hálózat, telefon stb.)

Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Jászberényi út 45.

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns tervezési tapasztalat
  • Biztonságtechnikai, villamosmérnöki, vagy egyéb műszaki végzettség
  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség
  • Széleskörű naprakész szakmai tájékozottság
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • IT és egyéb gyengeáramú rendszerek ismerete
  • AV rendszerek ismerete
  • Telepítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérnök kamarai tagság
  • Angol szakmai nyelv alapfokú ismerete

Amit ajánlunk:

  • Fizetett túlóra
  • Teljesítmény és hozzáállás orientált évenkénti bérkorrekció
  • Szabad hétvégék
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Országos hírű, kihívást jelentő, nagy volumenű projektek (pl. Atlétikai Stadion, Közlekedési Múzeum, Hungaroring stb.)
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök